JÖNKÖPİNG’DE GENÇ BİR KİŞİ KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ

İsveç’in güneyde bulunan kentlerinden Jönköping’de 30 yaşlarında bir kişi yaşamını yitirdi. Böylece 50 yaşaltı ilk ölüm gerçekleşmiş oldu. Ayrıca son iki gün içinde yaşlı iki kişi de virüsten öldü.

JÖNKÖPİNG’DE GENÇ BİR KİŞİ KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ
JÖNKÖPİNG’DE GENÇ BİR KİŞİ KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ Admin
Bu içerik 1048 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’teki koronavirüsü önlemleri ve çalışmaları özellikle Norveçli uzmanlarca eleştiriliyor. İsveç’te 50 ve üzeri kişilerin katılacağı toplantılar,her türlü etkinlikler etkinlikler yasaklandı. Anaokulu ve Temel Eğitimde öğrenim devam ediyor. Bu da kimi uzmanlarca ve ailelerce eleştiriliyor. Temel Eğitimde okula gelen öğrencilerde yarı yarıya azalma var. Bazı sınıflarda öğrenci bulunmadığı için dersler yapılamıyor.

İsveç’te sokağa çıkma yasağı yok ama bu konuda uyarılar var. Bugün (29.03.2020) koronavirüsüne yakalananların sayısı saat 15.00 itibariyle 3719 olurken ölüm vakası 110 yükseldi. Her gün virüse yakalananların sayısında düşüş yerine artış görülüyor. Yoğun bakımda da 278 kişi bulunuyor. 29.03.2020 günü 259 yeni vaka var.

Son iki gün içinde Jönköping kentinde ölen üç kişiden birinin 30’lu yaşlarda olduğu İsveç Televizyonunca açıklanıyor. Jönköping’de şimdiye kadar ölenlerin sayısı 6 oldu. En fazla ölüm vakası Stockholm ve Västra Götaland (Göteborg kentini de kapsıyor) Bölgelerinde görüldü.

İsveç Jönköping korona virüs genç öldü temel eğitim Norveç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ