TÜRKÇE ANADİLİ ÖĞRETMENİ MEHMET BOZAN’I KAYBETTİK

Koronavirüsü şüphesiyle gittiği hastanede tedaviye alınan Botkyrka Belediyesinde Türkçe anadili öğretmeni olarak 22 yıldır çalışan Mehmet Bozan üç haftadır verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

TÜRKÇE ANADİLİ ÖĞRETMENİ MEHMET BOZAN’I KAYBETTİK
TÜRKÇE ANADİLİ ÖĞRETMENİ MEHMET BOZAN’I KAYBETTİK Admin
Bu içerik 1746 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Botkyrka Belediyesi’nde Türkçe anadili öğretmeni olarak çalışan Mehmet Bozan koronavirüsü kuşkusuyla gittiği hastanede tedavi altına alındı. Tedavisi zaman zaman umut verdi, zaman zaman kötüye gitti. İlaç ve solunum makinesi yoluyla uygulanan tedavi bugün en zor saatleri gösterdi Doktorların tüm çabaları sonuç vermedi. Mehmet Bozan akşam saatlerinde yaşam mücadelesini kaybetti.

Botkyrka Belediyesi’nde çok başarılı bir öğretmen olarak çalışan Mehmet Bozan yüzlerce öğrenci yetiştirdi. Öğrencilerinin başarısı kendisini çok mutlu ediyordu. Öğrencileri de öğretmenlerini severek büyük saygı gösteriyorlardı.

Mehmet Bozan kendisi gibi Türkçe öğretretmeni olan Gülfer ile evliydi. Yetişkin bir erkek, biri kız iki çocuk sahibiydiler. Adıyaman Kahta ilçesi doğumlu ve 65 yaşındaydı.

İsveç Postası olarak kederli ailesine, yakınlarına, meslektaşlarına, dostlarına sabır diliyor, acılarını paylaşıyor, baş sağlığı diliyoruz.. Ruhu Şâd Olsun...

Mehmet Bozan İsveç koronavirüsü Botkyrka Belediyesi Türkçe Anadili Öğretmeni Adıyaman Kahta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aydin     2020-05-07 Cok degerli ve ögrencilerinin gercekten ögrenmesinin cabasini gösteren cok degerli bir hocaydi. Yeri gercekten zor doldurula bilicek bir hocamizdi. Allah’tan rahmet yakinlarina bas sagligi diliyorum. Mekani cennet olsun insallah.
Hakan unal     2020-05-06 Oglumun ögretmeniydi sevecen, guzel sohbetli, hos bi adamdi uzuldum aci kayip ailesine sabir dilerim yasini da 55 civari sanardim
Adnan Güneş     2020-05-06 ALLAH C.C RAHMET EYLESİN AİLELERİNE SABIRLAR VERSİN.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ